LicytujOnline - aucje, anonse, wystawiaj, kupuj, sprzedawaj, wygrywaj.j i Sprzedawaj!
  polish   english  
Wybierz szablon:
Rejestracja  Sprzedaj   Sklepy   Aukcje odwrotne   Zlecenia  Szukaj
Kategorie []
Antyki i Sztuka Kolekcje Kultura i Rozrywka Okazje Cenowe Swiat Dziecka Dom i Ogród Erotyka Motoryzacja Firma i Przemysł Elektronika, RTV i AGD i Foto Sport i Turystyka Zdrowie i Uroda
O nas

O portalu Licytuj.twojemiastopasji.pl.pl

Portal jest własnością Grupy Medialnej jednej z największych polskich firm zarządzających sprzedażą. Działa po to, żeby rozwijać handel za pośrednictwem internetu – żeby zarówno Sprzedawcom jak i Kupującym zapewnić bezpieczeństwo zakupów i dostęp do szerokiej, unikatowej oferty towarów i usług.

To co nas wyróşnia:

§ Na Licytuj.twojemiastopasji.pl sprzedają wyłącznie zweryfikowani użytkownicy.

§ Różnorodność produktowa wynika z tego, że każda firma niezależnie od branży może korzystać z licytuj.twojemiastopasji.pl

§ Udostępniamy wspólny koszyk czyli możliwość złożenia jednego zamówienia na zakupy od kilku Sprzedawców

§

§ Licytuj.twojemiastopasji.pl to pierwszy i jedyny w Polsce system z wirtualną platformą zakupów rabatowych oferowanych w systemie franczyzowym. Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. Od 2008 roku nieustannie wspieramy rynek marketingowy. Długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że w biznesie najważniejsze jest budowanie długofalowych relacji firmy z klientem, co wpływa bezpośrednio na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzyliśmy również najbardziej efektywny nośnik reklamowy, który łączy reklamę tradycyjną w prasie, z reklamą w Internecie i w mediach społecznościowych.

§ Dzięki ścisłej współpracy prasy i Internetu osiągnęliśmy sukces na miarę nowej ery mediów społecznościowych.

§ Połączenie mediów tradycyjnych, z Internetem oraz mediami społecznościowymi zagwarantowało nam dotarcie do szerokiej grupy docelowej, co z kolei przełożyło się na efektywność przekazu reklamowego wśród naszych klientów.

§ Działamy na wielu płaszczyznach i wciąż się rozwijamy, aby w pełni sprostać Waszym wymaganiom. Jesteśmy wydawcą darmowej gazety z Rabatami, zajmujemy się sprzedażą powierzchni reklamowych w prasie i Internecie, ale przede wszystkim jesteśmy właścicielami kilku innowacyjnych portali min Licytujonline.twojemiastopasji.pl, shoppingonline.twojemiastopasji.pl, wezbon.pl oraz około 50 innych portali dostępnych na stronie www.twojemiastopasji.pl, oraz zupełnie nowej i przyszłościowej platformy rabatowej szyblirabat.pl.

§ Twojemiastopasji.pl przy pomocy, której zyski otrzymuje zarówno firma, jak i jej klient. Co więcej, wydajemy gazety rabatowe w nakładzie około 40 tys. egzemplarzy w stylu Twoje Miasto z SzybkimRabatem.PL, gdzie czytelnik może wyciąć kupon lub pobrać go ze strony i dzięki temu skorzystać ze zniżek w swoim mieście. Gazetka zawiera kupony wydrukowane z serwisu zakupów rabatowych. Skutecznie realizujemy projekty zlecane nam przez małe i większe firmy oraz dbamy o ich zadowolenie i rozwój.

§ Z nami małe firmy ujrzą światło dzienne, a duże wzbiją się na wyżyny, a klient osiągnie korzyści

§ Zapraszamy do współpracy

Copyright ©2011 twojanazwa.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
LicytujOnline - aucje, anonse, wystawiaj, kupuj, sprzedawaj, wygrywaj.j i Sprzedawaj!